מוקד הזמנות ארצי 6\24
כל המותגים המובילים

אודות

מתעניינים במזגן? הגעתם למקום הנכון – ברוכים הבאים לעלקור פתרונות מיזוג

חברת עלקור פתרונות מיזוג הינה חברה פרטית שהוקמה בשנת 2008 ע"י מר יהודה כהן, מתוך הבנת הצורך בשירות פתרונות מיזוג אמין, מקצועי, עם שירות ברמה הגבוהה ביותר בשילוב מחירים הוגנים ואחריות מלאה על העבודה.

אנו מתמחים במכירת אביזרי מיזוג אויר, מזגנים ושירותי פתרונות מיזוג עבור המגזר הפרטי והעסקי (קבלנים, חברות, משרדים, מסעדות וגופים ציבוריים) ונותנים שירות לכלל הלקוחות הנמצאים באשקלון ועד חדרה.

אנו מתמקדים בשירות מהיר ואיכותי, חשיבה יצירתית ופתרונות בשטח עבור כל אתגר וכל בקשה. קהל הלקוחות שלנו נהנה משירות גם לאחר מכירת והתקנת המזגנים.

מותגים

עלקור פתרונות מיזוג מתמחה במכירת והתקנת מערכות VRF, מזגנים מרכזיים, מזגני מיני אינוורטר, מזגני מולטי אינוורטר מהמותגים הגדולים, האמינים והמובילים בישראל- אלקטרה, תדיראן, טורנדו, דייקין, אלקו, פוג'יטסו ומיצובישי.

שירות

בעלקור פתרונות מיזוג אנו לוקחים את מתן השירות שלנו ברצינות רבה. השירות שאנו מספקים הוא מקצועי, אדיב ומחוייך מתוך הבנה שהלקוח הוא החשוב ביותר ולקוח מרוצה הוא לקוח שישתמש בשירותינו בעתיד. השירות כולל ייעוץ מקצועי, התקנה מקצועית ומתן אחריות ושירות לכל אורך הדרך – גם ללקוח הפרטי הרוכש מזגן יחיד לביתו וגם למוסדות הרוכשים כמות גדולה של מזגנים. כל הלקוחות שלנו, ללא יוצאים מן הכלל, מקבלים את אותו שירות איכותי של עלקור פתרונות מיזוג.

התחייבות

ניסיוננו הרב מחייב אותנו לפעול בצורה המקצועית והאמינה ביותר עבור כלל קהל לקוחותינו. ייעוץ מקצועי, מענה מהיר ועמידה בזמנים הם נר לרגלינו. אל תהססו לפנות ולהיוועץ עמנו בנוגע לכל בקשה או שאלה.